Vrstvená inspirace dá vyniknout vašim holým nožkám

Módní blogerku Leandru Medine máme rádi – je příjemně praštěná, má modelkovské manýry a ráda se nechává fotit. Ideální kombinace! :-) Ačkoliv nám tenhle její vrstvený model trochu vyrazil dech, přece jen bylo velmi zajímavé sledovat jeho vznik od začátku do konce. Chcete se také podívat?

Tak dávejte dobrý pozor: základem všeho jsou jednoduché bílé minišaty s nařasenou tylovou sukýnkou Tibi. Přes ně se oblékne bílé tričko Isabel Merant a černý průhledný „korzet“ The Reformation. Ale ještě rozhodně nekončíme!

Teď je ta pravá chvíle přehodit přes šaty, tričko a korzet ještě šedomodrou blůzičku Madewell a přes to všechno jako zlatý hřeb večera – strakatou černobílou vestičku Balenciaga.

Oblékání zatím probíhalo naboso, je tedy na čase vybrat nějaké vhodné botičky. Metalicky růžové sandálky se zajímavými „zástěrkami“ na patách (Alexander Wang) vypadá rozhodně jako to pravé!

Nakonec zbývají už jen signifikantní šperky MR DANNIJO, červená kabelka Reece Hudson a můžete vyrazit. Kam? Kamkoliv jen budete chtít…