Oblečená neoblečená - sexy letní šifonové sukně

Jen si to představte: sluníčko pálí, horký letní vzduch se tetelí všude kolem, občas zavane lehký větřík… A vaše odhalené nohy přitahují pohledy všech kolem. Co to po nich ale rafinovaně splývá?

Průsvitný šifon – tenká a lehounká látka, kterou návrháři s oblibou používají na večerní šaty, sukně i halenky. Můžete ji téměř libovolně vrstvit, což se hodí třeba u minisukní. Letní maxisukně jsou na tom ale právě naopak.

Stačí jediný pruh barevného šifonu, do pasu přidat pružnou gumu a jeden z nejvíce praktických letních kusů oblečení je na světě. Že je přes takovou sukni skoro všechno vidět? V tom je právě ten trik! :-)

Samozřejmě, že si průsvitnou šifonovou sukni neobléknete jen tak. Aby její rafinovanost správně vynikla, vezměte si pod ni „normální“ minisukni, upnuté šortky, sukýnku nad kolena nebo body, pokud jste odvážná.

Jestli se ráda chlubíte svými koleny, dokonalá pro vás bude asymetrická šifonová sukně s přední částí zkrácenou do půli stehen. Když si dáte při chůzi záležet, bude za vámi taková sukně vlát jako vlečka :-)

Šifonovou sukni seženete prakticky kdekoliv za pár stokorun, samozřejmě pokud se nerozhodnete pro některou z luxusních značek. Ale upřímně, šifon jako šifon… Takovou sukni si můžete během pár chvil spíchnout i sama.

Hlavně si k nové sukni nezapomeňte vybrat také krásné nové boty! Páskové sandálky na podpatku, korkové platformy, barevné balerínky, obyčejné tenisky – vypadat budete pokaždé jinak, ale vždycky dokonale.

Když si pak v písku pláže nebo na zelené louce botky zujete a předvedete se v sukni naboso, bude z vás šifonová víla a všichni vám rázem padnou k nohám. No vážně, vyzkoušejte a uvidíte! :-)